=SBc=Arena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

=SBc=Arena

Created by vaLer
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 IZAZOVI NA CHALLENGU

Go down 
+12
somx
v0xy
[K]NIX
8 a $ o
spaja
NeZnAlIcA
Mileta
hEd0nIsm^^
pan1C
cRaZy KaJs'A
elber
shmekica
16 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Bjeka




Posts : 37
Join date : 2008-04-28
Age : 36
Location : Nish

IZAZOVI NA CHALLENGU - Page 2 Empty
PostSubject: Re: IZAZOVI NA CHALLENGU   IZAZOVI NA CHALLENGU - Page 2 Icon_minitimeSun May 04, 2008 2:21 am

Back to top Go down
http://www.exe-net-gaming.net
SyndroM -.-




Posts : 17
Join date : 2008-04-27

IZAZOVI NA CHALLENGU - Page 2 Empty
PostSubject: Re: IZAZOVI NA CHALLENGU   IZAZOVI NA CHALLENGU - Page 2 Icon_minitimeSun May 04, 2008 5:38 pm

kada ste to vi pobedili fennsy sa 16:0 bre some 1 mi nikada nisamo igrali CW tako da nemoj da prichash gluposti a sastacemo se pa cu da obajasnim par stvari some 1 !!!!!
Back to top Go down
somx




Posts : 12
Join date : 2008-04-28

IZAZOVI NA CHALLENGU - Page 2 Empty
PostSubject: Re: IZAZOVI NA CHALLENGU   IZAZOVI NA CHALLENGU - Page 2 Icon_minitimeMon May 05, 2008 1:27 pm

http://urbanguerilla.forumotion.com/odigrani-cw-f13/vs-fennsy-t59.htm
evo da te podsetim....
Back to top Go down
SyndroM -.-




Posts : 17
Join date : 2008-04-27

IZAZOVI NA CHALLENGU - Page 2 Empty
PostSubject: Re: IZAZOVI NA CHALLENGU   IZAZOVI NA CHALLENGU - Page 2 Icon_minitimeMon May 05, 2008 7:42 pm

momak lepo ste to slagali jer mi nikad nisamo igrali ne razumem foru napishesh neshto shto se nije desilo !!! da li si ti dobro momak i nemoj tripujesh to nije dokaz mogu i ja napishem da smo vas pobedili i lagana pobeda !!
Back to top Go down
somx




Posts : 12
Join date : 2008-04-28

IZAZOVI NA CHALLENGU - Page 2 Empty
PostSubject: Re: IZAZOVI NA CHALLENGU   IZAZOVI NA CHALLENGU - Page 2 Icon_minitimeMon May 05, 2008 8:30 pm

c c c bez
komentara....nacu ss pa da postavim
Back to top Go down
SyndroM -.-




Posts : 17
Join date : 2008-04-27

IZAZOVI NA CHALLENGU - Page 2 Empty
PostSubject: Re: IZAZOVI NA CHALLENGU   IZAZOVI NA CHALLENGU - Page 2 Icon_minitimeTue May 06, 2008 2:26 pm

sad ste dobili svoje izgubili ste 16:2 tako da nemoj da mi prichash o nekim mechevima tamo ...

i okani se mog klana somx!!!!!!!!
Back to top Go down
somx




Posts : 12
Join date : 2008-04-28

IZAZOVI NA CHALLENGU - Page 2 Empty
PostSubject: Re: IZAZOVI NA CHALLENGU   IZAZOVI NA CHALLENGU - Page 2 Icon_minitimeTue May 06, 2008 2:42 pm

nebi izmisljao i pisao na forumu neke meceve pre mesec dana,da ga nismo odigrali neznam stvarno kako se nesecas,gubili smo i mi meceve pa se nebojimo da priznamo kada je neko bolji....
Back to top Go down
Sponsored content





IZAZOVI NA CHALLENGU - Page 2 Empty
PostSubject: Re: IZAZOVI NA CHALLENGU   IZAZOVI NA CHALLENGU - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
IZAZOVI NA CHALLENGU
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
=SBc=Arena :: .:|sBc|Ultimate turnir:. :: .:Challenge:.-
Jump to: