=SBc=Arena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

=SBc=Arena

Created by vaLer
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Za ponedeljak

Go down 
+3
shmekica
hEd0nIsm^^
Who?!
7 posters
AuthorMessage
Who?!

Who?!


Posts : 6
Join date : 2008-05-01

Za ponedeljak Empty
PostSubject: Za ponedeljak   Za ponedeljak Icon_minitimeSat May 03, 2008 1:10 am

Zar nije logicno da svi mecevi budu igrani petkom , subotom , nedeljom Shocked ... kao na svi normalnim serverima .... ipak ima ljudi koji idu u skolu i na posao Rolling Eyes
Ne idemo svi u MOC ili ZMAJ pa da imamo vremena na pretek...

ae odg. organizatori....
Back to top Go down
hEd0nIsm^^
Admin
hEd0nIsm^^


Posts : 62
Join date : 2008-04-23
Age : 32

Za ponedeljak Empty
PostSubject: Re: Za ponedeljak   Za ponedeljak Icon_minitimeSat May 03, 2008 2:03 am

potrudicemo se da ugodimo svima...liga ce se igrati petkom i subotom owo je samo chellenge Very Happy


gL^hF
Back to top Go down
shmekica




Posts : 95
Join date : 2008-04-23

Za ponedeljak Empty
PostSubject: Re: Za ponedeljak   Za ponedeljak Icon_minitimeSat May 03, 2008 10:02 am

Brate vama se ugoditi ne moze..tebi ne odgovara ned,pon,hoces petak i subotu u petak i subotu oni se zale e idemo u grad kakva e ovo organizacija..bla,bla,bla...Liga ce se igrati,radnim danima
Back to top Go down
Who?!

Who?!


Posts : 6
Join date : 2008-05-01

Za ponedeljak Empty
PostSubject: Re: Za ponedeljak   Za ponedeljak Icon_minitimeSat May 03, 2008 5:15 pm

hhahah ja sam samo rekao da bi se mogla igrati petkom , subotom i nedeljom a videcemo ko ce ti igrati radnim danima klanske meceva lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
shmekica




Posts : 95
Join date : 2008-04-23

Za ponedeljak Empty
PostSubject: Re: Za ponedeljak   Za ponedeljak Icon_minitimeSat May 03, 2008 5:35 pm

svi igrace se ali uvece i samo po 3 meca od 20:00 do 23:00
Back to top Go down
Bjeka




Posts : 37
Join date : 2008-04-28
Age : 36
Location : Nish

Za ponedeljak Empty
PostSubject: Re: Za ponedeljak   Za ponedeljak Icon_minitimeSat May 03, 2008 6:04 pm

Upravo tako... treba da se igra i radnim danima ali ne pre 20h. Znachi ja sam za Smile
Back to top Go down
http://www.exe-net-gaming.net
v0xy

v0xy


Posts : 8
Join date : 2008-05-01
Age : 33
Location : KRUSEVAC BRE !!!

Za ponedeljak Empty
PostSubject: Re: Za ponedeljak   Za ponedeljak Icon_minitimeSat May 03, 2008 6:49 pm

onda ti i tvoja ekipa niste ni trebali da se prijavljujete na ovaj turnir Mad kako odrede sudije tako mora i biti, a normalno je i da se dog. oko odlaganja meca...tako da sta odma hejtujes orgu...
Back to top Go down
hEd0nIsm^^
Admin
hEd0nIsm^^


Posts : 62
Join date : 2008-04-23
Age : 32

Za ponedeljak Empty
PostSubject: Re: Za ponedeljak   Za ponedeljak Icon_minitimeSat May 03, 2008 9:59 pm

Sharmer ...Ja mislim da treba da postavimo topic...Ko je za radne dane a ko za vikend ...Pa ko dobije vise glasova tad ce se igrati ...!
Back to top Go down
Bjeka




Posts : 37
Join date : 2008-04-28
Age : 36
Location : Nish

Za ponedeljak Empty
PostSubject: Re: Za ponedeljak   Za ponedeljak Icon_minitimeSun May 04, 2008 2:27 am

Samo jedna stvar: Ako se liga bude igrala samo vikendom, liga propada, jer ce se sve to oduziti mnogo, lljudima ce postati smorna itd. pricham iz iskustva Smile
Back to top Go down
http://www.exe-net-gaming.net
SyndroM -.-




Posts : 17
Join date : 2008-04-27

Za ponedeljak Empty
PostSubject: Re: Za ponedeljak   Za ponedeljak Icon_minitimeSun May 04, 2008 5:45 pm

aloo ajde nemoj te se sprdati sa ligom bre daj liga se igra wikendom i ko je reko da mora da se igra uveche shto se nebi igrali od 13h pa do 20h mislim to je normalno moji igrachi nemogu radnim danima neki rade neki idu u shkolu tako ako planirate igrate radnim danima onda planirajte propalu ligu !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
Bjeka




Posts : 37
Join date : 2008-04-28
Age : 36
Location : Nish

Za ponedeljak Empty
PostSubject: Re: Za ponedeljak   Za ponedeljak Icon_minitimeSun May 04, 2008 5:53 pm

Evo ti pa vidi kako i shta ide u online ligama

www.exe-net-gaming.net

a ti si lud ako mislish da ce neko u subotu ili nedelju igrati od 13h.


Last edited by Bjeka on Sun May 04, 2008 8:30 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.exe-net-gaming.net
Who?!

Who?!


Posts : 6
Join date : 2008-05-01

Za ponedeljak Empty
PostSubject: Re: Za ponedeljak   Za ponedeljak Icon_minitimeSun May 04, 2008 7:54 pm

SMRT FASIZMU
SLOBODA NARODU
Back to top Go down
Who?!

Who?!


Posts : 6
Join date : 2008-05-01

Za ponedeljak Empty
PostSubject: Re: Za ponedeljak   Za ponedeljak Icon_minitimeMon May 05, 2008 5:02 pm

SyndroM -.- tako je brate vidim da ti jedini razumes o cemu govorim Very Happy
Ae otvorite taj topic pa da glasamo , ako vam se ne svidja Very Happy
Back to top Go down
SyndroM -.-




Posts : 17
Join date : 2008-04-27

Za ponedeljak Empty
PostSubject: Re: Za ponedeljak   Za ponedeljak Icon_minitimeMon May 05, 2008 7:37 pm

ja sam ZA !
Back to top Go down
SyndroM -.-




Posts : 17
Join date : 2008-04-27

Za ponedeljak Empty
PostSubject: Re: Za ponedeljak   Za ponedeljak Icon_minitimeMon May 05, 2008 7:46 pm

aa shto netj niko igrati kao svi su zauzeti po ceo dan jel pa ako uveche idesh u grad onda je logichno da se odigra po danu a ne da se igra uveche... jel imash na umu da radnim danima nekome roditelji nedaju da igra posle 22h ,2 lika iz klana nesmeju da igraju komp iz tog razloga !!!
Back to top Go down
Bjeka




Posts : 37
Join date : 2008-04-28
Age : 36
Location : Nish

Za ponedeljak Empty
PostSubject: Re: Za ponedeljak   Za ponedeljak Icon_minitimeMon May 05, 2008 8:16 pm

Ako ste ishli na link koji sam vam dao onda ste videli termine mecheva koji su sasvim pristojni

19h, 20h, 21h, 22h.

U ligi ima i klinaca od 14godina i dosta starijih i svima odgovara. A da se neko budi i cima u 13h da igra, mislim posle pijanke u petak i subotu veche nema nishta od toga Very Happy Ako odluchite da me ne poslushate onda bih vas zamolio da moja ekipa igra u kasnijim vechernjim satima tj. 18h+ (ovaj vikend necemo verovatno moci jer idemo u BG Razz )
Back to top Go down
http://www.exe-net-gaming.net
SyndroM -.-




Posts : 17
Join date : 2008-04-27

Za ponedeljak Empty
PostSubject: Re: Za ponedeljak   Za ponedeljak Icon_minitimeTue May 06, 2008 2:21 pm

pa ako nemozhesh da ustanesh u 13h onda shto bi ja ostajao budan do 23h ?

aa i sad je nebitno batalili smo uG tako da sa sledetji mech molim da nebude kasno pls Very Happy
Back to top Go down
somx




Posts : 12
Join date : 2008-04-28

Za ponedeljak Empty
PostSubject: Re: Za ponedeljak   Za ponedeljak Icon_minitimeTue May 06, 2008 2:38 pm

Fennsy,recite mi jeste li igrali na turnirima i gde?
Nije mi jasno kako ste uspeli da nas dobijete16-2,a mi vas dobili 16-1 pre 20-tak dana doduse niste igrali u punom sastavu...
Mnogo stvari je bilo cudno u sinosnjem mecu,neka vasa ubistva,prva runda vas 4 cuva B to mi se nikada nije desilo,iskacemo iz tunela u B i vi delite hedove famasom??Vas lik izlece na sredinu i 3 heda famasom?
Igrali smo pre na puno turnira,i znam sve najbolje igrace u BIH i to mi se nije desavalo na mecevima...Imas li neki link da pogledam vas mec sa turnira ili nesto slicno?
Back to top Go down
shmekica




Posts : 95
Join date : 2008-04-23

Za ponedeljak Empty
PostSubject: Re: Za ponedeljak   Za ponedeljak Icon_minitimeTue May 06, 2008 6:07 pm

Brate FeNNsY je prica za sebe sve momke znam extra su likovi..Da koriste nekad cit to da ali sinoc nije ni jedan imao cit..mada ja sumnjam da RaILo nije igrao vec neko na njegovom niku..RaILo nije nesto igra decko ali to nije nista narocito a sinoc imao skor ako se ne varam kao ct 18:3 a kao ter 8:1
Back to top Go down
SyndroM -.-




Posts : 17
Join date : 2008-04-27

Za ponedeljak Empty
PostSubject: Re: Za ponedeljak   Za ponedeljak Icon_minitimeTue May 06, 2008 6:17 pm

pa ovako da ti kazhem taj mech shto ste dobili ja ga se i ne setjam chak su mozhda moji igrachi odigrali na moj nick sve je mogutje aa ovo sinotj je bilo lepo odradjeno bilo smo u TS i shta je sve situacije su bile chiste i to shto vas chekamo na B nas 4 jeste slchajnos ,znam da vas nije bilo na A i otishli smo na B realno zar ne sachekali vas pobili i cao

brate igrali samo na nekim turnirima i dobili 2 turnira sa loshijom ekipom ekipa je promenjena samo smo ja i [FeNNsY] I am Smile ostali u klanu ,niko nema chit i mogu da nas prozivaju i banuju koliko hotje admini sa svih serrver ali mi chit nemamo! ako sumnjash u nas ti dodji da igramo u lanu ...tu mi je josh bolja ekipa iz UE Very Happy
ii kako ste tako loshe odigrali sobzirom da ste igrali toliko turnire ???
Back to top Go down
Sponsored content





Za ponedeljak Empty
PostSubject: Re: Za ponedeljak   Za ponedeljak Icon_minitime

Back to top Go down
 
Za ponedeljak
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» .:Challenge PONEDELJAK:.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
=SBc=Arena :: .:|sBc|Ultimate turnir:. :: .:Mecevi challenga:.-
Jump to: